Gästebuch

Byliśmy z przyjaciółmi na przełomie kwietnia i maja tego roku, rewelacja. Piękne widoki, dom w pełni wyposażony ze swoistym klimatem. Gospodarz przemiły, otwarty dla swoich gości z duszą artysty. Polecam gorąco.

Joanna Adamczewska, 2019-06-13 10:29:15

Ciekawa strona i ciekawe miejsce. Zapraszam także na moją stronę z cytatami i przysłowiami: www.esii.pl

cytat, 2016-12-22 10:18:03

Nasza impreza integracyjna w maju tego roku, w tym miejscu była rewelacyjna i jedna z najlepszych. Dom jest położony w spokojnym zakątku Jeżowa Sudeckiego z pięknym widokiem. Sąsiedzi bardzo wyrozumiali. Miejsce na ognisko. Jest bardzo intymnie, ponieważ okna skierowane są na panoramę Jeleniej Góry i okolic. Dużo miejsca do spania i coś co jest dużym atutem. Dwie łazienki a trzy toalety. Dom w pełni wyposażony, włącznie z herbatą i kawą ;o) Miejsce godne polecenia.

Ekipa szalonych fryzjerek, 2014-09-16 23:54:45

Dziękujemy za niesamowite chwile podczas tegorocznego sylwestra. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że był to najlepszy sylwester w naszym życiu, nie tylko pod względem zgranej ekipy. ale również w kwestii organizacyjnej i samego miejsca, które było przygotowane idealnie pod każdym względem. Na pewno wrócimy do tego miejsca pełni entuzjazmu! Niesamowita gościnność i dbałość o każdy szczegół Pana Grzegorza i Przemka przeszła wszelkie oczekiwania. Magiczne miejsce! Pozdrawiam z czystym sumieniem!:) PS. Mam nadzieje, że nie jesteście źli za krzesła :p

Dawid Miękus, 2014-01-11 20:04:07

POLECAMY! Spędziliśmy tutaj 17-osobową ekipą sylwestra 2013/14 i było REWELACYJNIE! Zdjęcia domku i okolicy na stronie w niewielkim stopniu oddają urok tego miejsca, to trzeba zobaczyć osobiście. Domek kompletnie wyposażony i bardzo dobrze ogrzewany. Możemy śmiało stwierdzić, że całość przerosła nasze oczekiwania. Niesamowity klimat i przemiła obsługa! Pozdrawiamy Pana Grzegorza i Przemka - świetni ludzie :) Do zobaczenia!

Piotr Tomalka, 2014-01-10 12:45:39
Dodaj